צרו קשר
ּ

אישור זכאות מחיר למשתכן

זכאות למחיר למשתכן

שירותיה של חברת חברת נרדיה – ייעוץ משכנתאות וכלכלת המשפחה, כוללים בין היתר גם בדיקת זכאות למחיר למשתכן. פעולה חשובה וחיונית אשר תוכל לסייע במציאת פתרון בעבור זוגות צעירים בשעה שמבקשים לקנות דירה חדשה. אותה בדיקת זכאות תוכל לעזור גם לכם להבין האם אתם זכאיים לסיועה של תכנית ממשלתית שנועדה לשיפור אחוזי היכולת לרכישתו של בית בישראל. הנכם מוזמנים ליצור קשר עם חברתנו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם בכל.

זכאות למחיר למשתכן – מה שכדאי לדעת בנושא

  • תכנית מחיר למשתכן הינה תכנית ממשלתית אשר נועדה להעלות את אחוזי רכישת הדירות בישראל, זאת על ידי הענקת הנחה גדולה בעבור דירות מסוימות. יש לציין כי הנחה משמעותית זו יכולה להגיע לעשרות אחוזים, לרוב בין 20%-30%, ולהסתכם בעלות של כ – 200-300 אלף ₪.
  • בשלב הראשון יש לבצע בדיקת זכאות למחיר למשתכן, פעולה שמומלץ יהיה לבצע בעזרתה של חברה מקצועית ומנוסה בתחום. הבדיקה תכלול מספר קריטריונים ובמידה ואתם עונים על כולם בחיוב, הרי שאתם זכאים להשתתף בהטבה זו.
    • אתם נשואים או ידועים בציבור/ אתם יחידים (רווקים, גרושים אלמנים) מעל גיל 335/ אתם חד הוריים עם ילד אחד לפחות/ אתם נכים בני 21 ומעלה עם 75% נכות לפחות.
    • ברשותכם לא נמצאת דירה או זכות בדירה בששת השנים האחרונות/ ברשותכם לא נמצאת זכות בנחלה או במשק חקלאי בששת השנים האחרונות.
  • לאחר עמידה בתנאים הללו, מומלץ יהיה להיעזר באנשי מקצוע מהתחום אשר יגישו את בקשתכם להנפקת תעודת זכאות.
  • מכאן והלאה העבודה תהיה פשוטה יותר, כל שיהיה עליכם לעשות זה להיכנס לאתר של מחיר למשתכן וברגע שתיפתח בו ההרשמה להגרלות לפרויקטים השונים, כל שתצטרכו לעשות זה להזין את תעודת הזהות שלכם לצד השם.

לזכאות למחיר למשתכן פועלים בצורה מדויקת ויעילה

על מנת לקבל את ההזדמנות וליהנות מהנחה משמעותית ברכישת הדירה החדשה שלכם, חשוב יהיה לעבוד עם אנשי מקצוע מיומנים ומנוסים. כך למעשה תוכלו להיות בטוחים כי בקשתכם לתעודת הזכאות תהיה מלווה בכל המסמכים הדרושים ותתנהל בצורה היעילה ביותר.

זכאות למחיר למשתכן - פועלים בצורה מדויקת ויעילה

אישור זכאות מחיר למשתכן

מדינת ישראל הקימה תכנית ייחודית אשר נועדה לסייע לחסרי הדירה לרכוש דירה חדשה מקבלן, זאת תחת הנחה משמעותית של עשרות אחוזים, תכנית זו נקראת מחיר למשתכן. אנשים רבים מכל רחבי הארץ כבר שמעו על התכנית, אך חשוב להבין כי על מנת לקחת בה חלק יהיה עליכם לקבל אישור זכאות מחיר למשתכן. חברת נרדיה – ייעוץ משכנתאות וכלכלת המשפחה, תשמח לעמוד לשירותכם ולסייע במעבר כל השלבים עד לקבלת האישור הנכסף אשר יעזור לכם בחסכון משמעותי של מאות אלפי שקלים בעת רכישתה של דירה חדשה לה תוכלו לקרוא בית.

איך מקבלים אישור זכאות מחיר למשתכן?

בכדי שתוכלו לקחת חלק בהגרלות של תכנית מחיר למשתכן, יהיה עליכם להנפיק אישור זכאות מחיר למשתכן. ובכדי לזכות באישור זה, עליכם יהיה לעמוד במספק תאנים מוגדרים ולספק את כלל המסמכים הדרושים על מנת לאשר את הבקשה.

יש לציין כי על מנת להשלים את התהליך בצורה היעילה ביותר, מומלץ יהיה להיעזר באנשי מקצוע מיומנים אשר בעלי ניסיון בפעילות ספציפית זו. כך למעשה תוכלו להיות בטוחים כי התהליך כולו יתנהל בצורה הנכונה, וכי תוכלו גם אתם לזכות באישור הזכאות בצורה המהירה ביותר.

לאחר שהבקשה בצירוף המסמכים הרלוונטיים תתקבל ותיבדק, ובמידה ואתם עומדים בכל תנאי הזכאות אשר נקבעו על ידי משרד הבינוי והשיכון, תוכלו גם אתם לקבל אישור זכאות במייל תוך 10 ימי עבודה.

אנשי המקצוע המיומנים ביותר עומדים לרשותכם לקבלת אישור זכאות מחיר למשתכן

חברת נרדיה – ייעוץ משכנתאות וכלכלת המשפחה, מזמינה אתם לפנות אליה עוד היום ולהיעזר באנשי המקצוע המיומנים ביותר אשר ישמחו לעמוד לרשותכם ולסייע בהגשת הבקשה לאישור זכאות למחיר למשתכן. פעולה זו תהיה פשוטה בשעה שאתם נעזרים במקצוענים ותתבצע בצורה המהירה ביותר הודות לניסיונם העשיר בתחום. צרו קשר כבר היום ואנו נשמח לסייע בכל דרך אפשרית, בין אם בבדיקת הזכאות למחיר למשתכן ובין אם בכל הפעולות הכרוכות בקבלת משכנתא או מחזור שלה.

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ