צרו קשר

  ּ

  משכנתא ראשונה

  רבים מרגישים כי היום בו ייקחו משכנתא ראשונה מהווה צעד חשוב בהתפתחות חייהם. ואכן, אנשים רבים מגלים כי בשעה שעומדים בפני רכישתה של דירה, עליהם יהיה לקבל סיוע כלכלי בצורת הלוואה משמעותית. חשוב להבין כי לקיחתה של משכנתא מטילה עליכם אחריות למשך מספר שנים בה תאלצו לעמוד. על מנת לוודא כי אותה מחויבות לא תהווה מכשול שמכביד על מצבכם הפיננסי, מומלץ יהיה לפנות אל חברת Refinance – ייעוץ משכנתאות וכלכלת המשפחה. חברתנו תלווה אתכם בכל שלב, תתאים בעבורכם את מסלול המשכנתא הנכון ליכולות הפיננסיות שלכם ואף תבצע סקר בין גופי המימון השונים על מנת למצוא את האפשרות האטרקטיבית ביותר בעבורכם.

  מהי משכנתא ראשונה וכיצד בוחרים אותה?

  בשעה טובה מצאתם את הדירה המושלמת, היא מרווחת מספיק וגורמת לכם להרגיש בבית כבר מהרגע הראשון. אך במידה ואין אתם יכולים לספק את מלוא הסכום בעבור הנכס, הרי שייתכן וגם אתם תזדקקו ללקיחתה של משכנתא ראשונה בחייכם. הלוואת המשכנתא הינה למעשה הלוואה רגילה, שכנגדה ממושכן או משועבד הנכס אותו אתם מעוניינים לרכוש לטובתו של גוף המימון המלווה.

  על מנת להיות בטוחים כי אתם אכן זוכים במשכנתא המתאימה לכם ביותר, מומלץ יהיה לפנות אל יועץ משכנתאות מנוסה. איש מקצוע זה ילווה אתכם לאורך כל הדרך, יסבירו בצורה בהירה את המשמעות של כל שלב בתהליך ואף ייבנו בעבורכם את תמהיל המשכנתא האופטימלי, זה שמתבסס על הצרכים והפרופיל הפיננסי שלכם. משמעות עזרה זו תהיה באיתור המשכנתא הנכונה לכם וניהול משא ומתן אשר יחסוך לכם לא מעט כסף.

  משכנתא ראשונה לא לוקחים משכנתא מתכננים

  בין אם מדובר במשכנתא הראשונה שלכם ובין אם מדובר במשכנתא נוספת, הרי שחשוב יהיה לזכור כי ישנו צורך לתכנן את המשכנתא בצורה מדויקת, זאת מתוך ראייה של הצרכים שלכם בנוסף ליכולות הכלכליות שלכם כרגע, עם מחשבה על המצב הפיננסי שלכם בעתיד. חברת Refinance – ייעוץ משכנתאות וכלכלת המשפחה, תעמוד לשירותכם בכל ותסייע ביצירתו של התמהיל המתאים ביותר למצבכם מתוך דאגה לצרכים שלכם בראש ובראשונה.

  משכנתא ראשונה לא לוקחים משכנתא מתכננים

   

  למעלה

  השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

   ּ

   תפריט נגישות