צרו קשר

  ּ

  תהליך מיחזור משכנתא

  כל מה שצריך לדעת על תהליך מיחזור משכנתא

  חברת Refinance – ייעוץ משכנתאות וכלכלת המשפחה, מעניקה מגוון רחב של שירותים אשר נועדו לסייע לכל אדם או משפחה בתכנון פיננסי נכון של עתידם. כך למעשה נשמח לעזור גם במסגרת תהליך מיחזור משכנתא. תהליך זה הינו מורכב, אך לרוב יהיה גם זה אשר מעניק לכם את ההזדמנות לשנות את תנאי ההלוואה שלקחתם לתנאים נוחים בהרבה. חשיבותו של ייעוץ מקצועי בתהליך זה הינה רבה מפני שחלק בלתי נפרד ממנו יכלול את בדיקת הכדאיות לביצוע מיחזור משכנתא בתנאים העדכניים כעת בשוק.

  מדוע ומתי תהליך מיחזור משכנתא יהיה מומלץ?

  אין ספק כי תהליך מיחזור משכנתא טומן בחובו מגוון רחב של יתרונות משמעותיים, אלו כוללים לרוב את קיצור משך הפירעון, שינוי בגובה ההחזרים, עדכון ריביות ועוד שלל של נקודות חשובות נוספות. אך על מנת להיות בטוחים כי אתם עומדים לבצע את הבחירה הנכונה והשקולה ביותר, מומלץ יהיה לפנות על יועץ משכנתאות אשר יוודא כי המצב בשוק מאפשר את מיחזור המשכנתא הנכון בעבורכם. קיימים מספר מצבים בהם פעולה זו תהיה מומלצת:

  • שינוי בריביות במשק – גובה ההחזר החודשי של המשכנתא שלכם יהיה תלוי בריבית שהיה במשק בעת לקיחת המשכנתא המקורית. אך עם השנים המצב עשוי להשתנות ובמידה וחלה ירידה בריבית זו בתקופה האחרונה, מומלץ יהיה לבחון את כדאיות מחזור המשכנתא.
  • שינוי ביכולת ההחזר החודשי שלכם – שינוי במצב הפיננסי שלכם, בין אם קידום בעבודה, עלייה בשכר, השתתפות בהוצאות עם אדם אחד, או אפילו פיטורין והולדתו של ילד חדש, יהיו גורמים אשר ישפיעו ללא ספק על יכולת ההחזר החודשי שלכם. חשוב יהיה להתאים את תמהיל המשכנתא שלכם למצב החדש, זאת מנת לוודא כי אתם תוכלו לעמוד בהוצאות החדשות או כי תוכלו לקצר את זמן הפירעון של המשכנתא.

  ליווי לכל אורך תהליך מיחזור משכנתא

  חברת Refinance – ייעוץ משכנתאות וכלכלת המשפחה, תעמוד לרשותכם בכל שלב, בין אם אתם מעוניינים בלקיחתה של משכנתא חדשה ובין אם אתם מחפשים אחר אפשרויות שיעזרו לכם להתאים את תנאי המשכנתא הקיימת לאורח חייכם וליכולות הכלכליות שלכם.

  כל מה שצריך לדעת על תהליך מיחזור משכנתא

  מחזור משכנתא מחשבון

  במידה ואתם מעוניינים לבצע מחזור משכנתא מחשבון כדאיות יהיה ללא ספק אחד הכלים היעילים והשימושיים ביותר אשר יעמדו לרשותכם. מחשבון זה נועד לסייע בהבנה של פוטנציאל החיסכון במשכנתא הנוכחית שלכם. חברת Refinance – ייעוץ משכנתאות וכלכלת המשפחה, תעמוד לשירותכם בכל שלב ותוודא כי אתם אכן נהנים ממסלול המשכנתא הנכון לכם, כמו גם מן הריביות הנוחות והעדכניות ביותר. בחינה של כדאיות מחזור משכנתא הינה חיונית ועל מנת לבצע אותה בצורה היעילה ביותר, פנו אל חברתנו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם.

  הכדאיות בשימוש מחזור משכנתא מחשבון

  שוק המשכנתאות הינו דינמי ומורכב ועל מנת להיות בטוחים כי אתם אכן נהנים מן התנאים האופטימליים להלוואה שלכם, חשוב יהיה לבחון את המצב הנוכחי בשוק. אחת הדרכים לבחינה של מצב זה תכלול מחזור משכנתא מחשבון. בדרך זו ניתן יהיה למצוא את הדרך הטובה ביותר לשיפור תנאי המשכנתא הנוכחית שלכם, ובכך להתאים אותה בצורה יעילה לצרכים וליכולות הפיננסיות שלכם.

  מחשבון מחזור משכנתא ייקח בחשבון את השינויים בריביות מאז לקיחת המשכנתא, המדד ונתונים נוספים אחרים לרבות המשכורת שלכם ויכולת ההחזר החודשית. תהליך זה אמנם מורכב לביצוע עצמי, אך בעת פנייה אל יועצי משכנתאות ששומרים על האינטרסים שלכם תוכלו להיות בטוחים כי הוא יתבצע בצורה המדויקת והנכונה. מטרתה של בחינה של הכדאיות במחזור משכנתא נועדה להפחית את הריביות הקיימות בעבור המשכנתא הנוכחית לצד חסכון בעלויות שונות הכרוכות בהלוואה שלקחתם.

  ייעוץ משכנתאות מתקדם – מדוייק יותר מסימולטור מיחזור משכנתא לשירותכם

  חברת Refinance – ייעוץ משכנתאות וכלכלת המשפחה, חרטה על דגלה את מחויבותה ללקוחותיה ועל כן מקפידה על הענקת ייעוץ המשכנתאות המתקדם ביותר אשר לוקח בחשבון בראש ובראשונה את הצרכים והיכולות הכלכליות שלכם. חברתנו תתאים בעבורכם את מסלול המשכנתא הנוח ביותר ותאתר את האפשרויות העומדות בפניכם. גם לאחר שלקחתם משכנתא, נשמח ללוות אתכם לכל אורך הדרך ובעת הצורך אף נמליץ על מחזור משכנתא לשם קבלת התנאים המיטביים בעבורכם.

  ייעוץ מחזור משכנתא חלקי או מלא

  ניהול משק הבית של המשפחה שלכם הוא, במידה רבה, אחת המשימות החשובות ביותר עליה יש להתאפס בשנים הראשונות להקמת הבית המשותף. במיוחד במסגרת אורח החיים הישראלי, אשר מקשה על זוגות צעירים לשמור על רמת הכנסה מספקת, לרכוש דירה ולגדל ילדים – בה עולה הצורך בקרב ישראלים רבים לקחת הלוואות ומשכנתאות. במקרה הקצה, נאלצים הזוגות הצעירים להיעזר באנשי מקצוע, כדוגמת "Refinance – ייעוץ משכנתאות וכלכלת המשפחה". זאת, על מנת לקבל קצת מרווח נשימה ולתכנן קדימה את מצבם הכלכלי – גם בתקופות הכי קשות ומאתגרות.

  תהליך מחזור משכנתא בייעוץ מומחים

  מה הוא תהליך מחזור המשכנתא?

  תהליך מחזור משכנתא לזכאים הוא תהליך המתבצע, בסופו של דבר, ברוב משקי הבית בישראל. כאשר אתם לוקחים הלוואות ממקורות שונים, לצורך מטרות שונות אתם מתמודדים עם החזרי חובות מאוד גבוהים לאורך השנים. בין היתר, מדובר על הלוואות ללימודים גבוהים, הלוואות לרכישת רכב, הלוואות לטובת גידול ילדים ואפילו הלוואת משכנתא שיכולה לקבוע במידה רבה את אורח החיים שלכם לאורך שנים רבות. כדי ליצור לכם מחזור החזרים ברור, ניתן לאחד את כל אותן ההלוואות תחת קורת גג אחת, ליצור מסלול החזרים ברור ולתכנן קדימה את העתיד שלכם.

  אם אתם יודעים שיש ברשותכם סכום כסף קבוע שנכנס בכל חודש, מהמשכורת החודשית או מקצבאות שונות, אם אתם מכירים בכל ההוצאות הקבועות האחרות שלכם ואם יוצרים תמונה ברורה של הכנסות מול הוצאות, ניתן לקבל תמונה ברורה של היקף ההחזר החודשי להלוואות, איתו אתם מסוגלים להתמודד בשנים הקרובות. ניתן להתאים את גובה ההחזר החודשי ולבצע תהליך מחזור משכנתא לזכאים בפעם השנייה, אם התרחש בחייכם שינוי משמעותי כמו למשל העלאת שכר או פיטורים מן העבודה. זאת, כדי לשמור על תזרים חיובי בחשבון הבנק.

  ניהול נכון של משק הבית לאורך שנים

  המטרה בתהליך מחזור משכנתא לזכאים, היא קודם כל ליצור אורח חיים נכון מבחינה כלכלית לכל משק בית בישראל. אתם יכולים לקחת הלוואות, כדי לבנות את חייכם ולתת לילדים שלכם את רמת המחייה המתאימה. אבל חשוב באותה המידה לבצע גם תכנון וחשיבה קדימה על החזר ההלוואה, בהתאם ליכולות הכלכליות שלכם. בצורה כזאת, תצליחו לנהל משק בית רווחי ותוכלו להנות מרמת מחייה מספקת לכל אחד ואחת מבני הבית שלכם.

  למעלה

  השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

   ּ

   תפריט נגישות